קיריגיסטן

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קיריגיסטן

נכסים למכירה בקירגיזסטן

קירגיזסטן היא מדינה מחוספסת במרכז אסיה השוכנת לאורך דרך המשי, מסלול הקראוונים העתיק בין סין לים התיכון.

היא גובלת על ידי קזחסטן מצפון, אוזבקיסטן ממערב ומדרום-מערב, טג'יקיסטן מדרום-מערב וסין ממזרח. עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר שלה היא בישקק.

לפני העצמאות הייתה בישקק עיר רוסיה, שרוב אוכלוסייתה האתנית הרוסית. נכון לעכשיו, קבוצה אתנית זו מייצגת כ 20% מאוכלוסיית העיר, מה שמשקף הגירה גדולה בשנים שלאחר העצמאות. עם חששות בעיקר מחוסר וודאות כלכלית, במקום אי שקט אתני, רוסים רבים עם קשרים משפחתיים או מקצועיים לרפובליקות פוסט-סובייטיות אחרות היגרו מקירגיזסטן.

הגירה זו הובילה לכמות גדולה של נכסים למכירה בקירגיזסטן ובשוק ההון, עם ירידה מקבילה במחירי הנכסים. נכון לעכשיו, רוב המהגרים הרוסים השואפים עם סיכויים במדינות אחרות כבר עזבו, ואלה שנותרו נאלצים להתמודד עם סיכויים כלכליים נוחים יותר. ימיהם של הגירות חיצוניות גדולות הסתיימו ובכך הסירו את זעזועי האספקה ​​הקשים הנובעים מעודף הרכוש למכירה בקירגיזסטן שנגרם בגלל היציאה.

עם זאת, הגירה לבירה, כמקובל במדינות מתפתחות בהן הזדמנויות עסקיות פחות זמינות בערים קטנות יותר, מוסיף לביקוש גובר בהתמדה לדיור בבישקק.

עם תחילת הצמיחה הכלכלית ומספר הולך וגדל של משפחות שמרוויחות הכנסה לדיור באיכות טובה יותר מאלו של התקופה הסובייטית, תהליך "יורורמונט" נפוץ יותר. תהליך זה כולל נכסים למכירה בקירגיזסטן עם מכשירים וציוד מערבי או דרום קוריאני, מחממי מים פנימיים, חלונות מסגרת פלסטיים החותמים טוב יותר ממסגרות עץ מהתקופה הסובייטית וריצוף אחיד יותר מאשר פרקט מסורתי או ריצוף פאנל כבד. לעתים קרובות דירות משופצות ומשופרות אלה קיימות בבתי משותף מהתקופה הסובייטית לצד יחידות לא משודרגות.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 3311

מכירה שני חדרי שינה, קיריגיסטן, Aktobe, Aktobe, Side

101,741.58ILS
מכירה
שני חדרי שינה

110 m²
דירת 3 חדרים וחדרים ביחד תמצאו כאן סגנון, אלגנטיות ואיכות! כדי לקבל את האיכות הטובה ביותר ועיצוב
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB